Договір публічної оферти купівлі-продажу товарів

Цей договір адресований Споживачам і є офіційною та публічною пропозицією Продавця. Споживач, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі – Договір) про наступне:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є договором публічної оферти, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).

1.2. У випадку прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти продавця, споживач стає покупцем.

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та погоджується з його умовами, а також, у випадку, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», Закон України «Про захист прав споживача», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач Сайту – особа, яка прийшла на сайт https://mobenergy.com.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови цього Договору та бажає розмістити Замовлення на сайті https://mobenergy.com.ua

Покупець – Користувач, який розмістив Замовлення на сайті https://mobenergy.com.ua

Продавець — ФОП Демішев Артем Юрійович, який діє на підставі Виписки про державну реєстрацію та має запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 2069000000003734, що керує сайтом у мережі Інтернет за адресою https://mobenergy.com.ua

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою https://mobenergy.com.ua, де представлені Оголошення про продаж, які публікує Продавець, а також умови оплати та доставки.

Сайт – https://mobenergy.com.ua

Оголошення - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, за якими вказується ціна, назва та опис товару. Також товар може супроводжуватись його зображенням.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою, обраною на Сайті.

Особистий кабінет — персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має (або не має, залежно від політики Продавця) Покупець, де відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом цього Договору є надання можливості Користувачеві набувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину 

3.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є в каталозі Інтернет-магазину.

4. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, що представлені на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, враховуючи особливості передачі кольорів різних пристроїв, за допомогою яких переглядається Сайт. Супровідні описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити помилки.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації, або іншим способом, у тому числі дзвінком на номер телефону, що добровільно переданий у процесі взаємодії з сайтом та/або Продавцем та його представниками.

4.3. У разі ануляції повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, яким Товар був оплачений або іншим способом за домовленістю з покупцем, але не виходячи за рамки законодавства України.

4.4. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем. У тому числі: зазначення неправильних контактних даних або неправильний вибір товару.

4.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцю надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, або за телефоном. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення. Час доставки замовлення

4.6. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцю. Фактична дата передачі замовлення в службу доставки може відрізнятися від очікуваної, про що додатково Продавець повідомляє Покупця в найкоротші терміни після появи подібної інформації.

5. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом складання ціни всіх включених до Замовлення Товарів та ціни доставки, яка дорівнює сумі, що підлягає оплаті, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення. Ціна Замовлення може бути збільшена на суму додаткових витрат Продавця, пов'язаних з виконанням Замовлення, таких як (але не обмежуючись) сплата комісії та винагороди платіжним системам, банкам та службам доставки замість Покупця

5.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури Товару.

5.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно обирає один із таких способів оплати:

Готівковий розрахунок;

Безготівковий розрахунок.

5.4. Оплата Послуг здійснюється у національній валюті України.

5.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оформлення або оплати Замовлення засвідчує згоду Покупця з умовами цього договору.

5.6. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку, але з обов'язковим узгодженням з Покупцем.

5.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця у кількості, зазначеній у момент оформлення Замовлення, внаслідок чого можуть збільшитись термін обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцю для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавця реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати кошти.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГРОШОВИХ КОШТІВ

6.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» із обов'язковим попереднім погодженням із Продавцем.

6.2. Повернення Товару належної якості:

6.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару у будь-який час до його отримання з відшкодуванням Продавцю його витрат на обробку та транспортування замовлення, а після отримання Товару – протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості. Продавець має право попросити Покупця уточнити причини повернення товару.

6.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п. 6.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою поверненого Покупцем Товару, обробкою замовлення, пакуванням та ін. витратами, протягом 10 днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця. Строк відшкодування коштів може бути продовжено відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»

6.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 7 днів від дня повернення Товару.

6.3. Повернення Товару неналежної якості:

6.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

6.3.2. Зовнішній вигляд Товара та комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

6.3.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

6.4. Повернення коштів здійснюється через повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку Покупця. Витрати, понесені Покупцем або Продавцем у зв'язку з оплатою послуг, комісій, винагороди на користь служби доставки та/або банку та/або платіжних систем та інші витрати, пов'язані з транспортуванням, отриманням, експлуатацією товару, не підлягають поверненню. Поверненню підлягає лише вартість товару згідно із Замовленням.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише забезпечує постачання замовлених позицій. Менеджер магазину може давати рекомендації у виборі товару, виходячи зі свого професійного досвіду, але остаточний вибір завжди є рішенням Покупця.

8. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

8.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію (або деяку): ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, бажане місце доставки Замовлення.

8.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їхню обробку Продавцем, у тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.

8.3. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

для реєстрації Користувача на Сайті;

для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;

для оцінки та аналізу роботи Сайту;

для покращення Продавцем своїх комерційних пропозицій та надання більш відповідних відвідувачам сайту товарів та послуг;

для визначення переможця в акціях, які проводить (або не проводить) Продавець.

8.3.1. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.4. Продавець має право використовувати технологію «cookies» для аналізу даних та покращення користувальницького досвіду. “Cookies” не містять конфіденційної інформації і можуть передаються третім особам для аналізу з метою покращення та оптимізації рекламних кампаній, маркетингових акцій та інших інтересів Продавця.

8.5. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

8.6. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

8.7. Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною.

8.8. Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні засоби безпеки. Ми дотримуємось різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет. Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норми та інструкції. Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. Інтернет-магазин та послуги, що надаються, в т.ч. телефонні лінії зв'язку можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні чи інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.

9.2. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення законодавства України.

9.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей, що виникають, виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення угоди суперечка може бути передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

9.4. У разі форс-мажорних обставин, що документально підтверджені відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору. Проте прагнуть виконати свої зобов'язання.

9.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.